Програма ВентаФакс® Багатолінійна бізнес-версія

Автор: Кооператив Об'єднання Вента
Ліцензія: Комерційна на 12 місяців  |  Порівняти  |  Завантажити
Ціна: Один персональний комп'ютер
 
Перше придбання: на 2 лінії:   

  на 4 лінії:   

  на 8 ліній: 

  на 16 ліній: 

  на 32 лінії: 

Поновлення: на 2 лінії: 

  на 4 лінії: 

  на 8 ліній: 

  на 16 ліній: 

  на 32 лінії: 

Спеціально для компаній з великим вхідним і вихідним телефонним трафіком, з інтенсивним факсимільним документообігом розроблені багатолінійні версії-версії програми VentaFax®. Ці версії можуть працювати одночасно з декількома телефонними лініями, здійснюючи прийом і передачу факсимільних і голосових повідомлень за допомогою декількох модемів, підключених до одного комп'ютера. При цьому режим роботи програми для кожної телефонної лінії можна налаштувати індивідуально.

Багатолінійні версії програми VentaFax® підтримують роботу одночасно з декількома модемами. Існують різні модифікації програми на 2, 4, 8, 16 і 32 лінії. Версії з числом телефонних ліній більше чотирьох рекомендується використовувати з операційними системами Windows 7, Windows Vista, Windows XP або Windows 2000.

Налаштування параметрів програми

Більшість параметрів настроюються незалежно для кожної телефонної лінії. Вибір телефонної лінії у вікні налаштування параметрів здійснюється натисненням відповідної кнопки. Ці кнопки розташовані в нижній частині вікна програми.

Головне вікно програми

У головному вікні відображається стан поточної телефонної лінії. Вибір телефонної лінії здійснюється натисненням однієї з кнопок, розташованих в нижній частині вікна програми. Якщо необхідно стежити одночасно за станом всіх наявних телефонних ліній, то поставте помітку у пункті меню "Вигляд - Всі лінії".

Прийом і передача факсимільних і голосових повідомлень

Режим автоматичного прийому включається незалежно для кожної телефонної лінії. Прийом в ручному режимі і передача факсимільних і голосових повідомлень здійснюється по телефонній лінії, яка на даний момент є поточною.

Розсилка за розкладом

Розклад, який створюється програмою, є загальним для всіх телефонних ліній. Включення режиму розсилки за розкладом здійснюється незалежно для кожної телефонної лінії. Програма стежить за тим, щоб одне завдання не виконувалося одночасно по декількох лініях. Якщо з яких не будь причин відправити факсимільні і голосові повідомлення не вдалося, то наступна спроба відправки може відбутися з будь-якої з вільних телефонних ліній. Голосові повідомлення відправлятимуться тільки через ті модеми, у яких дозволено використання голосових функцій.

Вимкнення ліній

Якщо з якихось причин використовується менше ліній, ніж дозволяє програма, то зайві лінії можна відключити в списку "Активні лінії" на вкладці "Різне - Виконавчий модуль (драйвер)". Невикористані лінії не будуть доступними для вибору.