УВАГА! Ми лише продаємо нові ліцензії на право використання програмних продуктів "VentaFax". Підтримку серії програмних продуктів "VentaFax" надає розробник даного програмного забезпечення приватний кооператив "Об'єднання Вента".

    Для того щоб отримати підтримку ви повинні бути легальним зареєстрованим користувачам програмного продукту "VentaFax".

    У вартість покупки ліцензії входить, безстрокове право користуватись програмним продуктом "VentaFax" та право на отримання технічної підтримки від розробника програмного забезпечення серії "VentaFax", приватного кооперативу "Об'єднання Вента" строком на 12 місяців .

Термін "ліцензійна підтримка" (російською мовою) включає в себе:

  • Надання технічної підтримки (в рамках, передбачених Умовами використання (російською мовою) та Ліцензійною угодою (російською мовою));
  • Безкоштовне оновлення версій;
  • Безкоштовна заміна ключів (для версій, які вимагають заміни ключа при заміні чи зміні апаратної частини комп'ютера);
  • Платні відновлення втрачених реєстраційних даних;
  • Придбання новіших версій програм на пільгових умовах.

    Ліцензійна підтримка встановлюється строком на один календарний рік з дня ліцензування програми.

Датою ліцензування вважається:

        У випадку технічної неможливості встановити дату ліцензування зазначеними вище способами, датою ліцензування програми вважається дата здійснення платежу за право користування програмою плюс 14 днів. Користувач ліцензійної версії програми має право на платне продовження терміну ліцензійної підтримки. Вартість продовження терміну ліцензійної підтримки на один рік встановлюється в розмірі 30% від поточної вартості програмного продукту на момент продовження.

        З питань технічної підтримки і оновлення програмних продуктів серії "VentaFax" звертайтеся до автора програмного продукту "Об'єднання Вента" написавши листа (російською мовою) на електронну пошту support@ventafax.ru