Оплата через платіжну систему LiqPAY

LiqPAY - відкрита платіжна система, яка дозволяє легко переказати гроші за допомогою мобільного телефону, Інтернету і платіжних карток у всьому світі.

LiqPAY: дуже ефективний для проведення невеликих за сумою платежів. Низькі тарифи, відсутність лімітів на мінімальну суму і кількість платежів, а особливо нульовий тариф при платежах LiqPay - LiqPAY:, забезпечують 100% ефективність. Для нас важлива швидкість виконання. У системі LiqPAY: платежі виконуються миттєво. Для оплати особливе значення має відкритість системи: для здійснення платежу немає необхідності знати реквізити одержувача і навіть немає необхідності реєстрації одержувача в системі, оскільки ідентифікатором клієнта в LiqPAY: є його номер мобільного телефону. Таким чином LiqPAY: є гнучким і зручним інструментом для проведення платежів на будь-яку суму.

Ми пропонуємо два способи оплати платіжною системою LiqPAY

Оплатити програму VentaFax® в платіжному терміналі IBOX

Перший спосіб - це переказати кошти на наш рахунок у платіжній системі LiqPAY за допомогою платіжних терміналів IBOX.

На сьогоднішній день IBOX найбільша в країні мережа платіжних терміналів - це понад 5 600 автоматів у торговельних, розважальних центрах, салонах мобільного зв'язку у великих і невеликих українських містах.

Для поповнення рахунку LiqPAY в терміналі IBOX, достатньо вказати номер мобільного телефону, він же рахунок отримувача переказу, і внести необхідну суму платежу. Через термінал можна переказати суму від 1 гривні до 2 500 доларів США в гривнях за поточним курсом. Коли відправник завершить переказ, то на номер телефону одержувача приходить SMS-повідомлення про зарахування коштів на його рахунок у платіжній системі LiqPAY. Здійснення платежу також гарантує виданий платіжним терміналом  IBOX чек, який фіксує переказ грошей на рахунок LiqPAY. Комісія за переказі становить 2% від суми платежу.

Оплатити програму VentaFax® платіжною карткою VISA і MasterCard

Другий спосіб - це переказати кошти на наш рахунок у платіжній системі LiqPAY за допомогою платіжних карт VISA і MasterCard