Нові програми VentaFax® - версії 7.0 та Venta4Net® - версії 3.0

Повідомляємо Вам, що компанія "Вента", розробник програм VentaFax® і Venta4Net®, випускає нове покоління своїх продуктів.

VentaFax і Venta4Net - це лінійки однокористувацьких і мережевих програм, призначених для прийому і відправки факсимільних і голосових повідомлень. Вони встановлюються на персональних комп'ютерах під управлінням 32 - і 64-розрядних операційних систем сімейства Microsoft Windows. До недавнього часу для роботи цих програм необхідно було використовувати аналогові факс-модеми для мереж провідної телефонії (або сумісні по системі команд пристрої, призначені для роботи в мережах стільникової або супутникової телефонії). Нові версії VentaFax 7.0 і Venta4Net 3.0, зберігаючи можливість використання традиційної телефонії, дозволяють приймати і відправляти факси та голосові повідомлення, маючи лише доступ до Інтернет і підключенням до загальнодоступних або внутрішньо-корпоративних сервісів Інтернет-телефонії.

З розвитком Інтернет-технологій і падінням вартості передачі даних голосова Інтернет-телефонія швидко стала популярною і недорогою альтернативою класичної телефонії, особливо для міжнародного та міжміського зв'язку. Економія виникає за рахунок того, що істотну частину шляху сигнал проходить не по телефонних дротах, а через Інтернет. У той же час особливості самих Інтернет-каналів і шлюзів, які забезпечують перетворення сигналу з форми, придатної для передачі по каналах телефонії у форму, придатну для передачі через Інтернет, і назад створюють певні технічні складнощі для здійснення факсимільного зв'язку за допомогою IP-телефонії (Fax -over-IP, FoIP).

Існує два альтернативних технологічних рішення реального часу: спеціальний протокол передачі факсимільних даних через IP-мережі (протокол T.38) і «прозора» передача факсимільних даних як голосових даних, закодованих за допомогою кодека G.711 (G.711 fax pass-through) . Тим не менш, розвиток FoIP стримується недостатньою пропозицією готових клієнтських рішень для платформи Windows, з багатим набором функцій, що не вимагають спеціальних зусиль по впровадженню, що працюють «з коробки».

Нові версії VentaFax 7.0 і Venta4Net 3.0, які підтримують і T.38, і G.711 pass-through, покликані заповнити цю прогалину. Успадкувавши від попередніх «чисто модемних» версій великий арсенал функцій, який розвивався і відточується протягом 15 років, ці продукти є, мабуть, єдиними у своєму роді рішеннями клієнтського рівня для Windows, яке дозволяє приймати і відправляти факси використовуючи як класичну, так і Інтернет -телефонію. Більше того, багатолінійні версії VentaFax і Venta4Net дозволять використовувати обидва транспорти одночасно. Наприклад, з їх допомогою можна оптимізувати витрати на вихідну телефонний зв'язок таким чином, щоб внутрішні виклики автоматично здійснювались по модемним лініям, а міжміські і міжнародні - через Інтернет.

Компанія «Вента» одночасно випускає повну лінійку своїх продуктів з підтримкою IP-телефонії: однокористувацькі програми VentaFax версій MiniOffice і Business, включаючи багатолінійні Business-версії, мережеві пакети Venta4Net і Venta4Net Plus, також у однолінійному і Багатолінійні варіантах. За межами цього списку залишається спрощена версія VentaFax Private 7.0, яка позиціонується розробником як домашній телефонний автовідповідач і не включає в себе підтримку IP-телефонії.

Незважаючи на революційні зміни, «Вента» не підвищує поточні ціни на свої програмні продукти. Як і раніше, ті, хто придбав право використання VentaFax або Venta4Net протягом останнього року, отримають нові версії безкоштовно, а для інших користувачів попередніх версій пропонуються звичайні умови оновлення з оплатою 30% поточної вартості ліцензії.