CDMA-Украина і VentaFax®

Абонентам мережі "CDMA UKRAINE" надано можливість передавати або приймати факсимільні повідомлення через цифровий або аналоговий факс.

Активація послуги безкоштовна. Абонентська плата (щомісячна) 13,50 грн.

Вартість вихідної хвилини:
з 8:00 до 22:00 - 0,114 грн;
з 22:00 до 8:00, свята, вихідні - 0,055 грн.
Вхідні дзвінки (цілодобово) - 0,00 грн.
** У випадку передачі даних або факсів за межі мережі CDMA - Україна до вартості хвилини дзвінка додається вартість хвилини міського, міжміського та міжнародного зв'язку.

Увага! Ціни представлені на цій сторінці можуть відрізнятися від поточних.

Користування послугою доступно для всіх абонентів мережі "CDMA Україна", якщо їх обладнання підтримує таку послугу. Для оформлення замовлення послуги звертайтеся в абонентський відділ.

Як скористатися

Аналоговий факс

Послуга "Аналоговий факс" дає можливість підключити факсимільний апарат, який працює по аналогових лініях зв'язку, до Вашого бездротового стаціонарного терміналу CDMA для прийому і передачі факсимільних повідомлень. При використанні послуги Аналоговий факс необхідно наступне обладнання:

  • Аналоговий факсимільний апарат;
  • Абонентський термінал стандарту CDMA з роз'ємом RJ-11, який підтримує роботу аналогового факсу (тобто, який має спеціальну апаратну реалізацію. Для деяких моделей апаратів потрібна установка спеціалізованої факс-модемної плати). Детальну інформацію щодо використання Аналогового факсу дивіться в інструкціях до терміналів CDMA та факсимільних апаратів.
  • Кабель RJ-11 plug-plug (використовується з більшістю телефонних апаратів) для приєднання факсимільного апарату до абонентського терміналу.

Додаткові відомості:

Для роботи з аналоговим і цифровим факсом Вам необхідно самостійно змінювати режими факс / голос, тобто під час розмови Ви не можете прийняти або відправити факс, також під час сеансу передачі факсу Ви не можете говорити. Якщо під час розмови потрібно надіслати факс, Вам необхідно завершити розмову, і відправити факс окремим сеансом згідно інструкції до Вашого апарату. Якщо під час розмови потрібно прийняти факс, Вам необхідно завершити розмову, з пропозицією передзвонити. Потім згідно інструкції переведіть Ваш термінал CDMA в режим прийому факсу, і під час надходження вхідного дзвінка натисніть на кнопку "Старт". Після прийому факсу Вам необхідно перевести Ваш термінал CDMA в режим прийому голосу відповідно до інструкції до Вашого терміналу. Для передачі факсимільних повідомлень Вам достатньо мати один (абонентський) номер, який буде використовуватися як для передачі голосу (звичайний режим телефонного апарату), так і для передачі факсимільних повідомлень; Передача / прийом аналогового факсу здійснюється зі швидкістю до 14,4 кбіт / сек ( в залежності від якості радіосигналу в місці установки абонентського терміналу та від перебування ліній зв'язку на всьому маршруті проходження факсимільного повідомлення, у тому випадку, коли зв'язок здійснюється через телефонну мережу загального користування).

Правила користування послугою Аналоговий факс:

Для роботи з аналоговим факсом Вам достатньо підключити аналоговий факсимільний апарат до абонентського терміналу через роз'єм RJ-11 за допомогою кабелю RJ​​-11 plug-plug. Детальні інструкції по прийому і передачі факсимільних повідомлень Ви знайдете в Посібнику користувача для конкретної моделі факсимільного апарату.

Цифровий факс

Якщо у Вас є термінал CDMA, Ви можете передавати факсимільні повідомлення без використання факсимільного апарату. Послуга Цифровий факс надає можливість прийому і передачі факсимільних повідомлень з використанням комп'ютера, приєднаного до терміналу CDMA. При використанні послуги Цифровий факс необхідно наступне обладнання:

  • Персональний комп'ютер (зі спеціалізованим програмним забезпеченням, для підтримки режиму "факс", наприклад - програма VentaFax версії 5.53 і вище);
  • Абонентський термінал стандарту CDMA, який підтримує режим передачі даних;
  • Кабель передачі даних для з'єднання абонентського терміналу з COM-портом (інтерфейс RS-232) або портом USB персонального комп'ютера.

Для підключення телефону по USB-кабелю обов'язкова наявність драйвера USB-порту. Передача / прийом цифрового факсу здійснюється зі швидкістю до 14,4 кбіт / сек (залежно від якості радіосигналу в місці установки абонентського терміналу і від стану ліній зв'язку по всьому маршруту проходження факсимільного повідомлення, у тому випадку, коли зв'язок здійснюється через телефонну мережу загального користування ).

Правила користування послугою Цифровий факс:

Для роботи з цифровим факсом необхідно підключити персональний комп'ютер (ПК) до абонентського терміналу за допомогою спеціального кабелю. Далі на ПК необхідно налаштувати програму роботи з факсом на режим роботи зі швидкістю порту відповідної вашої моделі термінала. Наступні налаштування повинні бути виконані відповідно до інструкцій, які додаються до абонентського терміналу. Детальні інструкції по прийому і передачі факсимільних повідомлень Ви знайдете в Посібнику користувача для конкретної програми підтримки факсів, встановленої на Вашому ПК.

Джерело (російською мовою)