Коробкові версії VentaFax®

 
      3600 грн.   4600 грн.      
      Купити програму   Купити програму      

Усередині коробки з версією Private ви знайдете спеціальний номер, який необхідно повідомити по електронній пошті, або по телефону. Після цього ви отримаєте реєстраційні дані, за допомогою яких ви зареєструєте програму.

Коробки з версією MiniOffice і бізнес-версіями (включаючи багатолінійні) містять компакт-диск з програмою, інструкцію з її встановлення і USB-ключ. На відміну від онлайн-версії, коробкова версія не вимагає реєстрації і повною мірою працездатна відразу після установки.

Крім самої програми, на диску записано короткий самовчитель, онлайн-версія якого доступна на сторінці http://www.ventafax.ru/tutorial.

Переваги коробкових версій з USB-ключем

Ідентифікація легальної копії продукту здійснюється USB-ключем, невеликим пристроєм розміром з брелок, який підключається до вільного USB-роз'єму комп'ютера. Використання USB-ключа, з одного боку, дозволяє встановити програму більш ніж на один комп'ютер (наприклад, на настільний комп'ютер і ноутбук), а з іншого - перешкоджає одночасному використанню програми на декількох комп'ютерах. Додатковою зручністю є те, що нові версії не вимагають повторної активації при зміні комп'ютерного парку: досить просто переставити USB-ключ в новий комп'ютер.